İlçe Müdürleri

Alaca İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Cumhur ATALIK


1969 Çorum doğumludur. İlk, orta, lise eğitim ve öğrenimini Alaca'da tamamladı.

1987 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Ziraat Fakültesine başladı.

1992 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden mezun oldu.

11 yıl süreyle Müdür Yetkili Vekil Öğretmen olarak görev yaptı.

3 yıl özel sektörde yönetici olarak çalıştı.

2008 yılında Yozgat Tarım İl Müdürlüğüne Mühendis olarak atandı.

2010 yılında Alaca İlçe Müdürlüğü'nde göreve başladı ve halen Alaca İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde İlçe Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.


Bayat İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

​​Uğur Arslan


Boğazkale İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Ömer BAKIRCI

Dodurga İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

.

İskilip İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü


Ali SÜLÜK​

25 Ekim 1971 tarihinde Çorum ili İskilip ilçesinde doğdu.            

İlkokulu İskilip Azmimilli ilkokulunda, ortaokulu Çorum-Ortaköy Lisesinde tamamladıktan sonra Kurumlar sınavı ile Amasya Gökhöyük Ziraat Meslek Lisesini kazanıp lise öğrenimine burada devam etti.

1989 yılında Ziraat Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Şanlıurfa ili Birecik ilçesi Kural Köy Grubu Tarım Merkezinde Ziraat Teknisyeni olarak göreve başladı. 1993 yılında Çorum ili İskilip İlçe Tarım Müdürlüğü' ne atandı.

1995 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölümünü kazandı ve Üniversite Eğitimimi 1999 yılında tamamladı.

Aynı yıl Yüksek Lisans Öğrenimine başladı. Yüksek Lisans Öğrenimi sırasında "Çorum İlinde Buğday Üretimi ve Sorunları" başlıklı Yüksek Lisans Semineri hazırladı. 2002 yılında İskilip ilçesinde 37 buğday çeşidi ile yapmış olduğu deneme neticesinde hazırladığı "Çorum-İskilip koşullarında bazı ekmeklik ve makarnalık buğday çeşitlerinin verim ve verim unsurlarının belirlenmesi üzerinde bir araştırma" konulu Yüksek Lisans Tezini başarıyla tamamlayarak Yüksek Mühendis diploması aldı.

2001-2012 yılları arasında İskilip İlçe Müdürlüğün' de Mühendis olarak görev yaptı. Halen İskilip İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Evli ve 3 çocuk babası olan Ali SÜLÜK orta derecede İngilizce bilmektedir.​


Kargı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Burak COŞKUN

Laçin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Bayram HAMGİR

 

1979 Yılında Amasya İli Göynücek İlçesine Bağlı Şarklı Köyünde Doğdu.  İlköğretimini Bekdemir Köyü İlkokulunda, Ortaöğretimini İse Amasya Lisesinde Bitirdi. 1993 Yılında Burdur- Tefenni Ziraat Meslek Lisesinde Başladığı Lise Eğitimini 1997 Yılında Nakil İle Geçiş Yaptığı Amasya-Gökhöyük Ziraat Meslek Lisesinde Tamamladı. 1999-2003 Yılları Arasında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünde Lisans Eğitimini Tamamladıktan Sonra Aynı Bölümde Arıcılık Alanında Yüksek Lisans Eğitimini Bitirdi.

1997 Yılında Bakanlığımızda Göreve Başladıktan Sonra Sırasıyla Gökhöyük Ziraat Meslek Lisesi Müdürlüğü, Mülga Ankara İl Tarım Müdürlüğü, Ankara Tavukçuluk Araştırma İstasyonu Müdürlüğü, Amasya İl Tarım Müdürlüğü, Ardahan İl Tarım Müdürlüğü Ve Çorum Ortaköy İlçe Tarım Müdürlüklerinde Teknisyen Ve Mühendis Olarak Görev Yaptı.  2010 Yılında Bakanlığımız Tarafından Açılan Görevde Yükselme Sınavı Sonucunda Tunceli Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne Şube Müdürü Olarak Atandı Ve 2013 Yılına Kadar Çiftçi Eğitim Ve Yayım Şube Müdürlüğü İle Koordinasyon Ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü Görevlerinde Bulundu.  2013 Yılında Çorum Laçin Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne İlçe Müdürü Olarak Atanmış Olup Halen Bu Görevi Yürütmektedir.

Evli ve 1 Çocuk Babasıdır.


Mecitözü İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü

Korutürk KEKEÇ

 

15.12.1974 tarihinde Sivas Şarkışla ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şarkışla'da tamamladıktan sonra, 1993 yılında Bursa Ziraat Meslek Lisesinden, 2000 yılında Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümünden mezun oldu.  Ardahan İl Tarım Müdürlüğü, Tokat İl Müdürlüğü, Sivas İl Müdürlüğü, Şarkışla İlçe Müdürlüğü, Sarıoğlan İlçe Müdürlüğünde Teknik eleman olarak çalıştı. 2010 yılından itibaren Mecitözü İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde İlçe Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.​


Oğuzlar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Erdem DAL

Ortaköy İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Gazi ERDEMİRCİ

Osmancık İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Sait EKİCİ

Sungurlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Hicabi BERİŞBEK
hicabi berişbek.JPG

KİŞİSEL BİLGİLER

 • İsim                                :   Hicabi BERİŞBEK
 • Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer :  Sungurlu
 • Doğum Yeri Tarihi           :   Sungurlu - 1976
 • Medeni Durumu              :  Evli
 • Askerlik Durumu              :  Yaptı

   

  İŞ TECRÜBELERİ
 •  2007 -2010 Arası Ordu İli İkizce İlçesine bağlı Derebaşı Köyü (Mühendis-Targel)
 •  2010 -2016 Arası İskilip İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü (Mühendis)
 •  2016 – Halen Sungurlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

 

ÖĞRENİM DURUMU

 •  Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü 2000


Uğurludağ İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

​.

''